Moderatori i njohur shqiptar, Ardit Gjebrea feston sot përvjetorin e 59-të të lindjes. Në këtë ditë speciale, ai ka marrë një surprizë që nuk e priste aspak. Ka qenë djali i tij, Joni që e ka surprizuar pasi ka ardhur posaçërisht nga Amerika për ditëlindjen e tij.

“Surpriza më e bukur që i dha kuptim darkës teksa prisnim orën, ishte kur në mesnatë shfaqet papritur Jon Gjebrea. Tani që jemi të 4-t bashkë, ka kuptim dhe mund të festoj!”, ka shkruar ai krahas një fotografie që ka ndarë ku shihen të lumtur familjarisht.

në Facebook, klikoni Join Group

/faxweb

https://berati.tv/wp-content/uploads/2023/02/makina-me-qera.png