Skip to content

VIDEO: “Fytyra” e kësaj PD-jë, Ervin Salianji shkon me tuta në takimin e Kryesisë së PD dhe hap derën me këmbë

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Nëse do të shohësh se si është katandisur Partia Demokratike, mjafton të shohësh fjala vjen një personazh qesharak si Ervin Salianji, që prej disa vitesh bën “politikën e madhe” të këtij vendi.

Është qesharak jo vetëm si politikan, por edhe si njeri.

Sot p.sh, ka vendosur të shkojë në mbledhjen e Kryesisë së PD-së i veshur me tuta, a thua kishte dalë për kalçeto.

Dhe sit ë mos mjaftonte kjo, për të hapur derën përdor këmbën, jo duart.

Ndoshta nga fshati që vjen ai e hapin derën me këmbë, por ai është simboli më adapt, për të treguar se ku e kanë katandisur Partinë Demokratike.

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë