Home POLITIKA VIDEO/ “Guerilasit” sulmojnë Bashën me gurë, dhëndri i Berishës: Lul Brava meriton gazin helmues

VIDEO/ “Guerilasit” sulmojnë Bashën me gurë, dhëndri i Berishës: Lul Brava meriton gazin helmues

0
VIDEO/ “Guerilasit” sulmojnë Bashën me gurë, dhëndri i Berishës: Lul Brava meriton gazin helmues

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Në këto ditë kur lufta mes Lulzim Bashës dhe Sali Berishës ka hyrë në një fazë tjetër, ka rinisur lëvizja guerilase në rrugë.

Njerëz të Berishës kanë sulmuar me gurë makinat e Lulzim Bashës, pamje të të cilave janë shpërndarë edhe nga deputetja Albana Vokshi, e cila së fundmi u përjashtua edhe nga PD-ja prek kryesisë së kësaj partie.

“Kjo do e ndjekë Lulzim Bashën kudo që të shkojë!!!”, kërcënon Vokshi. Ndërkaq, më poshtë shkruan dhëndrri i Berishës, Jamarbër Malltezi, i cili kërcënon edhe më egër.

“Pengu i pazareve te Rames meriton gazin helmues qe i hodhi demokrateve qe u bene copash e u burgosen qe ai te behej kryeminister. Por pazarxhiu i shiti te gjithe. Nuk mund te dale e hajrit nje pune qe niset me skuthllek dhe shitet ne pazare”, shkruan ai.

TemA

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë