Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Huliganët e Berishës kanë protestuar sot kundër Luzim Bashën dhe i kanë qëlluar me vezë makinën.

Basha ka qenë duke shkuar në një takim me gratë demokrate, por të rinjtë i kanë dalë para dhe i kanë bllokuar rrugën.

Ata kanë bërë thirrje “ik, ik”, dhe janë përplasur me shoqëruesit e tij. Por edhe pse të rinjtë që e sulmuan ishin të shumtë në numër, sërish Basha ka arritur që të futet në takim dhe ka biseduar me gratë demokrate.


Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë