Aksioni i IKMT për prishje të objekteve pa leje nisi sot nga Ksamili. Struktura e Ekzekutimit e Inspektoriatit Kombëtar të Mbrojtjes së Territorit i mbështetur edhe nga INUV i bashkisë Sarandë ka nisur sot aksionin për prishjen e platformave dhe objekteve të ndërtuara pa leje. Aksioni nisi nga Ksamili për të vijuar mandej në Berdenesh dhe në Sarandë.

në Facebook, klikoni Join Group

/faxweb

Subscribe kanalin tonë në Youtube për të mos humbur asnjë video të re