Skip to content

VIDEO/ Kapen sasi armësh në Tiranë, ja dyshimet e para

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Mbrëmjen e djeshme janë sekuestruar një sasi armësh në Tiranë. “Fax Neës” ka siguruar videon.

Ende nuk dihet detaje të mëtejshme për vendin apo se kujt i përkasin.

Siç shihet në pamje, armët ishin të futura brenda disa kutive përkatëse dhe nuk dihet ende nëse ishin bërë gati për tu trafikuar.

në Facebook, klikoni Join Group

/faxweb

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë