Një burrë dhe një grua janë zënë në ballkonin e shtëpisë së tyre, por sherri i fortë mes tyre bëri që të thyhen hekurat e ballkonit dhe të rrëzohen në trotuar.

Në pamjet e publikuara nga ‘Stop”, shihet se çifti e nis përleshjen në ballkon. Në sherr e sipër, çifti thyejnë bordurën anësore të ballkonit, dhe përfundojëntë dy nga kati i dytë ku ndodheshin në oborrin e pallatit.

Ngjarja nuk dihet ku ka ndodhur. Në fund të videos, burri dhe gruaja shihen të shtrirë në rrugë.

(E.H/Faxweb.al)

Për t’ju bashkuar faqes sone në Facebook, klikoni like

loading…

/faxweb