Një aksident ka ndodhur në qytetin e Lezhës por fatmirësisht drejtuesi i makinës ka shpëtuar për mrekulli.

Nga pamjet e siguruara shihet se makina mori gaz dhe ka përfunduar në kanal. Ngjarja ka ndodhur pasditen e kësaj të diele në rrugën e “Lalmit të ri” në Lezhë ndërsa shoferi nuk ka marrë asnjë lëndim. Policia ndodhet në vendngjarje për zbardhjen e plotë të rrethanave.

në Facebook, klikoni Join Group

/faxweb

https://berati.tv/wp-content/uploads/2023/02/makina-me-qera.png