Subscribe kanalin tonë në Youtube për të mos humbur asnjë video të re

Shpëtojnë dy vajza teksa mjeti i tyre është përmbysur duke përfunduar në një përrua. Dy të rejat udhëtonin me një autoveturë.

Pranë një ure autovetura ka rreshkitur duke u përmbysur, ndërsa fatmirësisht dy vajzat kanë marrë lëndime të lehta, ndërsa janë dërguar për mjekim në spitalin e Laçit. Në vendngjarje ka shkuar policia dhe grupi hetimor.

Subscribe kanalin tonë në Youtube për të mos humbur asnjë video të re