Skip to content

VIDEO/ Makina të “shkërmoqura”, çfarë e shkaktoi përplasjen e fortë ku u plagosën 5 persona, shoferët i nënshtrohen testit të alkoolit

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Është shtuar numri i personave të plagosur nga aksidenti i ndodhur pasditen e sotme në aksisn Lezhë-Shëngjin ku makinat u përplasën “kokë më kokë”. Fatmirësisht nga aksidenti i rëndë nuk pati pasoja në humbje jete pavarësisht përplasjes së fortë.

Ndërkohë që të plagosurit po marrin ndihmën mjekësore në spital, shoferët po i nënshtrohen testit të alkoolit, për të parë nëse ndonjëri prej tyre ka qenë nën efektin e pijes dhe më pas ka shkaktuar aksidentin.

në Facebook, klikoni Join Group

/faxweb

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë