Në aksidentin e ndodhur sot në “Rrugën e Kombit” janë përfshirë 4 automjete, tre makina dhe një trajler të cilin e kanë goditur nga pjesa e pasme.

Mësohet se janë plagosur dy persona, njëri prej të cilëve ndodhet në gjendje kritike për jetën dhe është transportuar drejt spitalit të Traumës në Tiranë.

Nga aksidenti i ndodhur shihet se automjetet kanë pësuar dëme të mëdha ndërsa është krijuar kaos në këtë segment rrugor për levizjen e makinave.

në Facebook, klikoni Join Group

/faxweb