VIDEO/ Menjëherë pasi u kthye nga Anglia, Stresi shoqëron Berishën nëpër “Foltore”, shfaqet në Korçë për t’i dhuruar trëndafilat ngjyrë blu

strersi.jpg

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Reperi Stresi, siç dihet është edhe një mbështetës i flaktë i ish-kryeministrit Sali Berisha. Menjëherë pasi u kthye nga Anglia, këngëtari ka vazhduar të shoqërojë Berishën nëpër “foltoret” që do të mbajë me simpatizantët e PD nëpër rrethe.

Stresi u shfaq me një tufë trëndafilash ngjyrë blu në dorë të cilat ja dhuroi ish-kryeministrit pasi ky i fundit kishte ditëlindjen ditën e sotme dhe mbushte 77 vjeç.

Bie në sy fakti që kur u largua nga Shqipëria, këngëtari ishte një person i shpallur në kërkim nga policia për trazirat e shkaktuara në protestën kundër vrasjes së Klodian Rashës, ndërsa tashmë lëviz lirshëm nëpër Shqipëri pa u ndaluar në asnjë moment.

/faxweb

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë