Një apartament është përfshirë nga flakët në zonën e “Ish-Nisharakut” në kryeqytet. Nga pamjet e siguruara nga Vizion Plus, dallohen flakët që kanë përfshirë apartamentin, në katin e 9-të të një kompleksi pallatesh në kryeqytet.

 

Nuk dihen ende detaje lidhur me shkaqet e zjarrit, ndërsa zjarrfikësit ndodhen në vendngjarje dhe po punojnë për të shuar flakët.

 

 

Subscribe kanalin tonë në Youtube për të mos humbur asnjë video të re