Ilir Meta pas dekretimit të zgjedhjeve të pjesshme që do jenë më 6 mars në 6 bashki të vendit ka zhvilluar sot një vizitë në qytetin e Shkodrës.

Meta ka publikuar një video në “Facebook”, ku shfaqet duke kënduar me artistin Bujar Qamili. Krahas videos, Meta shkruan se se bilbilit magjik të Shkodrës nuk mund t’i rezistosh.

“Bilbili i Shkodrës është magjik dhe nuk mund t’i rezistosh, përveçse t’i dorëzohesh talentit të tij”- thekson Meta.