Skip to content

VIDEO/ Meta shfaqet mes dëborës duke recituar: Lumja ti moj Korçë lule

  • 21/01/2022

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Teksa Korça është mbuluar nga dëbora, Presidenti Ilir Meta ka zgjedhur që të “festojë” këtë fenomen të natyrës. Me anë të një video të publikuar në rrjetet sociale, Meta shihet në mes të dëborës teksa reciton një poezi kushtuar qytetit të Korçës.

“Lumja ti moj Korçë Lule”, dëgjohet të recitojë Ilir Meta.

Shpesh herë Presidentin e kemi parë duke vizituar vende të ndryshme të vendit dhe ka deklaruar se është shumë i dhënë pas natyrës.


Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë