Pronarët e një dyqani në Sarandë kanë denoncuar një rast vjedhje nga një shtetase serbe.

Siç shihet nga videoja, sapo shitësja kthen kurrizin, turistja merr prej tavolinës një unazë dhe e mban në duar.

Sipas pronarëve ky është një fenomen i rëndomtë që ndodh nga turistët një ditorë.

(R.g/faxewb.al)

Për t’ju bashkuar faqes sone në Facebook, klikoni like

loading…

/faxweb