Gruaja dhe djali i Fatmir Manellarit, i cili vrau me thikë fqinjin  Safet Yskollari janë shprehur të shokuar nga ngjarja e rëndë.

 

Ata shprehen se nuk e dinin që Yskollari kishte ndërruar jetë dhe këtë e mësuan nga gazetarët.

 

Gruaja dhe djali shprehen të tronditur, ndërsa thonë se nuk kanë dijeni se ku është autori i ngjarjes, pasi nuk ka telefon.

 

I tronditur për ngjarjen e rëndë, djali i Fatmir Manellarit ka ngushëlluar familjarët e viktimës, duke thënë që t’i rrojnë fëmijët.

 

 

Subscribe kanalin tonë në Youtube për të mos humbur asnjë video të re