Home SHQIPERIA VIDEO/ Nis grumbullimi i qytetarëve para Gjykatës Fier, shpërthen një prej tyre: Hajdeni këtu, mos u merrni me PS e PD! Me taksat tona do hajë bukë ai kriminel?

VIDEO/ Nis grumbullimi i qytetarëve para Gjykatës Fier, shpërthen një prej tyre: Hajdeni këtu, mos u merrni me PS e PD! Me taksat tona do hajë bukë ai kriminel?

0
VIDEO/ Nis grumbullimi i qytetarëve para Gjykatës Fier, shpërthen një prej tyre: Hajdeni këtu, mos u merrni me PS e PD! Me taksat tona do hajë bukë ai kriminel?

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Qytetari:

“Kam 3 fëmijë si engjëj, ca bëhët këtu, ku jetojmë.

Të të vijë tjetri të të vrasë fëmijën, ca do bësh?

PS E PD janë hajduta, ai kriminel nuk meriton të ushqehet me taksat tona, nuk ka shtet!

Fëmijët po I rrisim për të na lulëzuar jo të na I vrasin, I cojmë në kopësht dhe kemi frikë. Ne e mbështesim si popull, kemi ardhur për atë qëllim.

(E.D/faxweb.al)

në Facebook, klikoni Join Group

/faxweb

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë