Home SHQIPERIA VIDEO/ “Nuk është parë ndonjë masakër e tillë, dilni firmosni!”, i moshuari ‘të këput shpirtin’ teksa qan mbi vrasjen e Mateos: S’flas dot më…

VIDEO/ “Nuk është parë ndonjë masakër e tillë, dilni firmosni!”, i moshuari ‘të këput shpirtin’ teksa qan mbi vrasjen e Mateos: S’flas dot më…

0
VIDEO/ “Nuk është parë ndonjë masakër e tillë, dilni firmosni!”, i moshuari ‘të këput shpirtin’ teksa qan mbi vrasjen e Mateos: S’flas dot më…

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Qytetarët të tronditur ndodhen në sheshin e qytetit të Fierit po kërkojnë drejtësi për vrasjen makabre të vogëlushit 8 vjecar.

Njëri prej tyre u përlot teksa thoshte se nuk është parë ndonjëherë ndonjë krim dhe masakër e tillë.

I moshuari i cili mbante maskë tha se si gjysh i nipërve nuk ka koment për këtë ngjarje dhe se është një pikëllim i papërshkrueshëm.

I moshuari: “ Duhet t’i ngrinim peshë sot, të bëhet ajo që bëri Sali Berisha! Nuk është parë ndonjë masakër e tillë (fillon të qajë) , u bëj thirrje të dalin e të firmosin të gjithë, nuk flas dot më….

(E.D/faxweb.al)

në Facebook, klikoni Join Group

/faxweb

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë