Home SHQIPERIA Video/ Pamje lufte nga shpërthimi i kontrolluar në Durrës, dëmtohen shtëpitë dhe bizneset përrreth

Video/ Pamje lufte nga shpërthimi i kontrolluar në Durrës, dëmtohen shtëpitë dhe bizneset përrreth

0
Video/ Pamje lufte nga shpërthimi i kontrolluar në Durrës, dëmtohen shtëpitë dhe bizneset përrreth

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Pamje lufte nga shpërthimi i pallatit nr.122 në lagjen nr.18 në Durrës.

Si pasojë e shembjes së tij, pasi është projektuar të rindërtohet, në të gjithë zonën ka pasur zhurmë, re tymi, dhe dëme materiale.

Fax News ka qenë në shtëpinë dhe biznesin e Shpresa Kërtushës, ku siç shihet dhe nga pamjet ka dëme të konsiderueshme.

“Sapo erdha në banesë, dëmet e tërmetit i kemi mbuluar vetë, i gjithë salloni më ka rënë në tokë, xhamat e katit të dytë, sa ndodhi, nuk ka ardhur askush derimë tani”, shprehet Kërtusha.

në Facebook, klikoni Join Group

/faxweb

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë