VIDEO/ Pamje të frikshme nga Shkodra, shiu i rrëmbyeshëm i kthen rrugët në lumenj

shkoder.jpg

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Reshje të dendura shiu dhe stuhi kanë përfshirë qytetin e Shkodrës prej disa minutash.

Kjo ka krijuar vështirësi në lëvizjen e qytetarëve në rrugët e qytetit të Shkodrës.

Rrugë të mbushura me ujë shihen në pamjet e siguruara nga Fax News, ndërkohë që meterologët parashikojnë që moti i paqëndrueshëm të zgjasë të paktën deri në mesin e javës së ardhshme.

/faxweb

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë