Mëngjesin e sotëm është bllokuar tuneli në autostradën Tiranë-Elbasan.

Burime bëjnë me dije se një mjet është djegur dhe janë krijuar shtëllunga të mëdha tymi, duke paralizuar kështu dhe qarkullimin e automjeteve të tjera.

Deri më tani nuk raportohet për të lënduar.

në Facebook, klikoni Join Group

/faxweb