Partia Demokratike ka publikuar një video montazh me deklaratat e Ramës në Vlorë dhe imazhet e disa prej liderëve botërorë që shkrihen së qeshuri kur i quan me standarde të njëjta sa i përket situatës së koronavirusit. PD shkruan se kjo ndodh kur jeton në Facebook dhe shton se Rama ka hyrë në një karantinë mendore.

Shkrimi i plotë: Ky burri ka kohë që ka hyrë në një karantinë mendore.

Sikur të dilte pak fare nga bota e tij virtuale dhe ta shihte Shqipërinë me sytë e të varfërve, mjekëve, mësuesve, prindërve, nuk do të bëhej gazi i botës.

Mos u habisni prej marrëzive që nxjerr nga goja! Do të dëgjoni pa fund nga këto deri më 25 Prill

/faxweb

loading...