Një aksident i rëndë ka ndodhur paraditen e sotme në zonën e Kamzës, ku si pasojë e përplasjes së dy mjeteve, një prej tyre ka përfunduar në një lavazh anës rrugës.

Siç shihet dhe nga pamjet përplasja ka qenë e fortë, ndërkohë që nuk dihet ende nëse ka pasur persona të lënduar.

në Facebook, klikoni Join Group

/faxweb