Skip to content

VIDEO/ Policia ushtron kontrolle ‘blic’ në Fier, në lagjen ku u gjet i plagosur Nuredin Dumani

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Policia e Fierit ka ushtruar kontrolle në lagjen Apolonia të Fierit, në lagjen ku u gjet Nuredin Dumani disa javë më parë, i cili u vu në pranga i plagosur.

Siç shihet dhe në pamjet e Fax News, policia ka ushtruar kontrolle në disa mjete, ndërkohë që ende nuk bëhet me dije për persona të shoqëruar.

në Facebook, klikoni Join Group

/faxweb

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë