Një video e shkurtër, bërë virale në rrjetet sociale. Një burrë i moshuar, i cili pret me durim momentin për të kaluar rrugën, pikaset nga një prej motoristëve aty pranë. I riu sheh të moshuarin dhe vendos ta ndihmojë. Lë motorrin dhe i afrohet, e ndihmon të kalojë të dyja rrugët.

Edhe një gjest i vogël, ndonjëherë bën diferencën

Subscribe kanalin tonë në Youtube për të mos humbur asnjë video të re