Skip to content

Video-Presidenti Biden rrëzohet nga biçikleta

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Një video e presidentit të SHBA, Joe Biden ka bërë xhiron e rrjetit.

 

Në video shihet teksa Biden rrëzohet nga biçikleta. 79-vjeçari Biden ishte duke lëvizur me biçikletë pranë shtëpisë së tij në Rehoboth Beach, por në një moment e humbi ekuilibrin, duke u përplasur në tokë, jo shumë larg këmbëve të gazetarëve dhe operatorëve që po prisnin një prononcim prej tij.

 

Menjëherë pas incidentit që ndodhi rreth orës 9:30 të mëngjesit, ai i siguroi gazetarët që nuk kishte pësuar ndonjë dëmtim duke thënë: “Jam mirë”.Presidenti sqaroi gjithashtu se kishte pasur problem me heqjen e këpucëve nga pedalet e biçikletave, gjë që i kishte shkaktuar rënien.

 

 

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë