Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Shqipëria është futur në ditën e tretë të protestës kundër rritjes së çmimeve të naftës dhe produkteve ushqimore.

 

Ashtu siç ishte paralajmëruar edhe gjatë pasdites së sotme qytetarë në të gjithë vendin kanë bllokuar rrugët në shenjë revolte. Qytetarët kanë bllokuar qarkullimin në autostradën Lezhë-Shkodër.

 

Ndërkohë gjatë ditës së premte ka patur protesta në të gjithë vendin.

 

.

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë