Subscribe kanalin tonë në Youtube për të mos humbur asnjë video të re

Protesta për lirimin e kryebashkiakut të zgjedhur të Himarës, Fredi Beleri, nuk ka ngjallur interes te qytetarët në Himarë.

Nga pamjet e siguruara nga ABC News, shihet se në shëtitoren e Himarës, aty ku po mbahet protesta, pjesëmarrja është tepër e ulët.

Qytetarët duket se kanë zgjedhur që të vijojnë pushimet e tyre dhe të shijojnë bukuritë e qytetit bregdetar.

Situata në qytetin e Himarës paraqitet mjaft e qetë dhe nuk ka pasur prani të shtuar të policisë./

Subscribe kanalin tonë në Youtube për të mos humbur asnjë video të re