Së fundmi, në rrjetet sociale ka qarkulluar një video nga qyteti bregdetar i Sarandës ku shihen dy djem të rinj shqiptarë, të cilët jane peplasur me një turist.

Nuk dihet cila eshte arsyeja e kesaj ngjarjeje por nuk eshte aspak e kendshme kjo sjellje sidomos ndaj turisteve te huaj e cila mund te ndikoje negativisht ne prezantimin e turizmit shqiptar ne kohen kur rrjetet sociale perdoren masivisht dhe nje video mund te beje xhiron e rrjetit ne vetem pak minuta


Previous articlePo ndodh tani/ Policia “bën namin” në Durrës ne mes te sezonit te plazhit

Subscribe kanalin tonë në Youtube për të mos humbur asnjë video të re