20 vjetori i çlirimit të Kosovës duket se ka bashkuar edhe presidentin Meta me kryeminsitrin Rama.

Ata janë takuar gjatë ceremonisë duke shtrënguar duart me njëri-tjetrin pas akuzave të ditëve të fundit në Tiranës.

Nga video ekskluzive e realstory.al Rama e Meta pervecse kane shtrenguar duart, janë parë të bisedojnë me njëri-tjetrin, ndërsa edhe në ceremoni kanë qëndruar shumë pranë njëri tjetrin dhe kanë biseduar me zëvendës ndihmës sekretarin amerikan të shtetit, Palmer.

Njëherë shohim Ramën duke biseduar me Palmer dhe njëherë Meta zë vendin e Ramës, dhe ulet pranë Palmer për të biseduar me të.

Shpresojmë që Meta dhe Rama të kthehen në Tiranë më të zbutur seç ikën.