Kryeministri Edi Rama ka inspektuar punimet në Vlorë, i shoqaruar edhe nga Damian Gjiknuri. Gjatë inspektimit të tyre, nuk kanë folur për rastin e përplasjeve me kryebashkiakun e Vlorës Dritan Lelin.

Por ndërkohë që po lëviznin nëpër zonën ku po punohej, Gjiknurit i ka tërhequr vëmendjen një person që ishte ulur dhe po rrinte vërdallë.

“Ore po ai zotëria që rri aty, çfarë ka ai pse po rri aty?

/faxweb

Subscribe kanalin tonë në Youtube për të mos humbur asnjë video të re