VIDEO/ Rrugët e Shkodrës kthehen në ‘lumenj’, makina e policisë ngec dhe bllokon gjithë qarkullimin

makina-1.png

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Moti i paqëndrueshëm në Shkodër ka bërë që pothuajse të gjitha rrugët në qendër të qytetit të mbushen me ujë dhe që kalimi i këmbësorëve të bëhet i pamundur. Por e njëjta gjë ka ndodhur me makinat të cilat janë bllokuar në rradhë të gjata në qytet.

E gjithë kjo kishte ndodhur si pasojë e bllokimit të rrugës nga një makinë policie e cila siç duket edhe në pamjet e siguruara nga Fax News, ka ngecur në mes të rrugës duke bërë që të krijohen rradhë trafiku dhe vëshirësi në qarkullimin e makinave.

/faxweb

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë