Një makinë është përfshirë nga flakët ditën e sotme në autostradën Tiranë-Elbasan, në dalje të tunelit.

Mësohet se si pasojë e zjarrit nuk ka njerëz të lënduar. Ndërkaq shkak dyshohet se është bërë një defekt teknik.

Po ashtu zjarrëfikësja ndodhet në vendin e ngjarjes dhe po bën të mundur shuarjen e flakëve.

në Facebook, klikoni Join Group

/faxweb