Koalicioni shqiptar Pro Familjes dhe Jetës ka nisur mbledhjen e firmave për peticionin “Pro Familjes” në sheshin Skënderbej.

Sipas koalicionit peticioni është nxitur nga ngjarjet e fundit në Tiranë, ku ata përmendin ceremoninë mes një çifti të të njëjtës gjini në tarracën e bashkisë dhe projektligjet e propozuara që godasin familjen.

 

“”

Subscribe kanalin tonë në Youtube për të mos humbur asnjë video të re