Skip to content

VIDEO/ Terren i vështirë për të ndërhyrë, përhapet një tjetër vatër zjarri në Sarandë, vullnetarë në ndihmë të zjarrfikësve

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Një vatër zjarri është përhapur në fshatin Shëndre të Sarandës. Flakët kanë përfshirë bimësi dhe shkurre të dendura. Ndërkohë vihet re terreni i vështirë për të ndërhyrë për shuarjen e flakëve.

Në ndihmë të zjarrfikësve të kësaj zone kanë shkuar edhe 6 vullnetarë të cilët po përpiqen të shuajnë flakët.

në Facebook, klikoni Join Group

/faxweb

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë