Reshjet e dendura të shiut dhe era e fortë kanë sjellë vështirësi në qarkullin e automjeteve në autostradën Tiranë-Durrës.

Raportohet se rruga dytësore është permbytur në disa pika. Ndërsa është bllokuar qarkullimi në korsinë Tiranë-Durrës.

Gjithashtu probleme raportohet se ka pasur edhe në rrugën e Rinasit.

 

“”

Subscribe kanalin tonë në Youtube për të mos humbur asnjë video të re