Subscribe kanalin tonë në Youtube për të mos humbur asnjë video të re

Banesa e gjyqtares Shpetime Pitaku ka rënë pre e një grabitjeje.

 

Sipas dëshmisë së gjyqtares grabitësit janë futur në banesë dhe kanë mundur të marrin 2 mijë euro si dhe disa bizhuteri.

 

Shpetime Pitaku ushtron detyrën në gjykatën e Durrësit.

Subscribe kanalin tonë në Youtube për të mos humbur asnjë video të re