Autostrada Tiranë – Durrës vijon të jetë e bllokuar dhe gjatë ditës së sotme. Automjetet kalojnë në rrugën dytësore në të dy kahet e drejtimit. Era e fortë dhe shirat kane shkaktuar dëme të shumta në autostradë në afërsi të Kasharit.
 
Siç shihet edhe nga pamjet jane përplasur disa automjete, si dhe janë dëmtuar nga rrëzimi i palmave. Gjithashtu ka dëmtime të trafikndarëses dhe të mbajtëseve anësore. Ne ketë segment ka qene per te inspektuar situatën drejtori i policisë se shteti Haki Çako.

Subscribe kanalin tonë në Youtube për të mos humbur asnjë video të re