Skip to content

Vijon zjarri në Theth/ Vetëm ndërhyrja nga ajri mund të shuajë flakët

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Një vatër zjarri vijon të djegë një sipërfaqe të konsiderueshme në fshatin Ndërlysaj në Theth.

 

Banorët tregojnë se flakët janë shkaktuar nga pakujdesia.

 

Vatra e zjarrit është në thellësi të një mali të thepisur dhe vetëm ndërhyrja nga zjarri mund të bëjë neutralizimin e saj.

 

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë