Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Vjehrra e zëdhënëses së Sali Berishës, Floriana Garo, nuk ndalet në sulmet ndaj këtij të fundit, pavarësisht se nusja e saj është zëdhënëses së Berishës.

Lumturi Ratkoceri ka bërë sërish një tjetër status ku sulmon Sali Berishën.

Ajo e akuzon atë se e ktheu këtë popull në skllav dhe ka zhdukur demokracinë në vend, së bashku me Ramën.

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë