Një 23-vjeçare nga Vlora ka tentuar t’I jap fund jetës duke u hedhur nga pallati ku jetonte.

 

Ngjarja ka ndodhur gjatë natës ndërsa e reja ka mundur të mbijetojë.

 

Ajo është dërguar menjëherë në spital dhe ndodhet nën kujdesin e mjekëve.

 

Njoftimi: 

Gjatë natës, në spitalin e Sarandës është dërguar për ndihmë mjekësore shtetasja E. M., 23 vjeçe, e cila dyshohet se është vetëhedhur nga kati i dytë i pallatit ku jeton. Aktualisht ndodhet në spital, nën kujdesin e mjekëve.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes

Materialet i kaluan Prokurorisë, për veprime të mëtejshme.

Subscribe kanalin tonë në Youtube për të mos humbur asnjë video të re