Subscribe kanalin tonë në Youtube për të mos humbur asnjë video të re

Një automjet ka marrë flakë në ecje pasditen e kësaj të marte, në bypass-in e Vlorës. Automjeti tip “Fiat”, rezulton në pronësi të shtetasit B. A., 20 vjeç, banues në fshatin Armen, Vlorë.

 

Nga flakët janë shkaktuar vetëm dëme materiale.

 

Shërbimet e Policisë dhe të zjarrfikëses kanë shkuar menjëherë në vendngjarje.  Grupi hetimor po punon për përcaktimin e shkakut të rënies së zjarrit.

Subscribe kanalin tonë në Youtube për të mos humbur asnjë video të re