Home SHQIPERIA Vlorë, sekuestrohet një gomone

Vlorë, sekuestrohet një gomone

0

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Një gomone me vlerë 150 mijë euro është sekuestruar këtë të martë nga policia e Vlorës, pas dyshimeve se është përfituar në mënyrë të paligjshme.
 
Mjeti u sekuestrua gjatë operacionit “vjeshtë 2017”.  Sipas policisë, gomonia është në pronësi të një 29 vjecari nga Elbasani, i cili dyshohet për kryerjen e veprës penale ”pastrimi i produkteve të veprës penale ose veprimtarisë kriminale”.
 
Gjate operacionit, policia ka sekuestruar edhe pasuri ne tjera, mes tyre automjete, prona të patundshme si dhe llogari bankare në vlera të mëdha.

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë