Skip to content

Vodhi xhiron ditore të karburatit/ Policia në ndekje të autorit 38-vjeçar në Fier

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Policia e Fierit është vënë në kërkim të një 38-vjeçari që vodhi xhiron ditore në vendin ku ishte punësuar.

 

38-vjeçari ka grabitur të gjitha paratë në pikën e karburantit dhe është larguar në drejtim të paditur.

 

Janë referuar materialet në Prokurori dhe u shpall në kërkim shtetasi H. K., 38 vjeç, banues në Fier, pasi, duke qënë i punësuar në pikën e karburantit në administrim të shtetasit A. P., ka marrë lekët e xhiros ditore dhe është larguar. Po punohet për kapjen e 38-vjeçarit.– njofton policia.

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë