Home SHQIPERIA Vranësira dhe diell, parashikimi i motit për sot

Vranësira dhe diell, parashikimi i motit për sot

0
Vranësira dhe diell, parashikimi i motit për sot

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Për ditën e hënë, vendi ynë do të jetë nën ndikimin e kushteve atmosferike të paqëndrueshme. Moti parashikohet me vranësira mesatare dhe të dendura por nuk do të mungojnë intervalet me diell.

 

Reshje shiu të herëpashershme me intensitet të ulët e lokalisht mesatar në formë shtrëngatash. Në relievet malore në veri mbi 300 metër dhe juglindje mbi 800 metër reshje dëbore me intensitet të ulët e lokalisht mesatar.

 

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë