Home SHQIPERIA Vranësira dhe intervale me diell, parashikimi i motit për sot

Vranësira dhe intervale me diell, parashikimi i motit për sot

0
Vranësira dhe intervale me diell, parashikimi i motit për sot

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Për ditën e hënë, vendi ynë do të jetë nën ndikimin e kushteve atmosferike të paqëndrueshme. Moti parashikohet me vranësira mesatare dhe të dendura por nuk do të mungojnë intervalet me diell.

 

Po ashtu, do të ketë edhe eshje shiu të herëpashershme me intensitet të ulët e lokalisht mesatar në formë shtrëngatash. Në relievet malore në veri mbi 300 metër dhe juglindje mbi 800 metër, reshje dëbore me intensitet të ulët e lokalisht mesatar.

 

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë