Vrasja e Mateos/ Një grua misterioze jep dëshminë për të zbardhur ngjarjen

iooo-1.png

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Vrasja e Mateo Vasiut nga Klodian Çalamani vijon të jetë e mistershme për banorët e fshatit Grecalli.

Prindërit e të miturit kanë vendosur të heshtin për mediat, ndërkohë që kanë dyshime se në vrasjen e djalit të tyre është e përfshirë dhe një grua.

Mediat shkruajnë se kjo e fundit, ka dhënë dëshmi në polici, ndërkohë që kërkojnë zbardhje të së vërtetës për ngjarjen tronditëse.

Gruaja tek e cila dyshojnë është e afërme e familjes së Mateo Vasiut. Mamaja dhe tezja e 8-vjeçarit ishin të parat që kishin dyshime se ishte i përfshirë një person tjetë ose ka dijeni për ngjarjen.

në Facebook, klikoni Join Group

/faxweb

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë