Policia e Kosovës ka dalë me një deklaratë zyrtarë lidhur me ngjarjën e rëndë në mesnatë në Leposaviq ku u qëllua drejt forcave policore kosovare, me pasojë një jetëhumbje, Afrim Bunjaku, me detyrë rreshter. Se si ka ndodhur ngjarja, thuhet në deklaratën e mëposhtme: “Policia e Kosovës (PK) në vazhdën e realizmit të detyrave dhe […]

Subscribe kanalin tonë në Youtube për të mos humbur asnjë video të re