Subscribe kanalin tonë në Youtube për të mos humbur asnjë video të re

Në Gjykatën e Posaçme po zhvillohet procesi për vrasjen e Vajdin Lames dhe Klodian Saliut.

Këtë të hënë do të dëshmojë Luftar Reci, që ka bashkëpunuar me prokurorinë për zbardhjen e vrasjeve të18-të viteve më parë.

Seanca do të zhvillohet me dyer të mbyllura, me argumentin se cënohet siguria e dëshmitarit dhe në të njëjtën kohë mund të bëhen të dhëna publike që mund të cënojnë procesin.

Të pandehur për këto dy vrasje janë marrë, Viktor Ymeri, Emilajno Shullazi, Plaurent Dervishaj, Lulzim Berisha, Indrit Rusi, Indrit Taullai dhe Luftar Reci./

Subscribe kanalin tonë në Youtube për të mos humbur asnjë video të re